.section-breadcrumbs { background: #1F5C00;}

Technikum TEB Edukacja w Legnicy

Technikum TEB Edukacja w Legnicy
ul. Św. Piotra 4
59-220 Legnica

 

 

PREZENTACJA

 

Technika TEB Edukacja to jedyna w Polsce prywatna sieć techników. Pierwsza placówka powstała w 2008 roku w Bielsku-Białej, a obecnie nasze szkoły są już w 43 miastach, w tym również w Legnicy.

 

W szkołach TEB Edukacja kierujemy się czterema ponadczasowymi wartościami, wierząc, że nauczanie powinno być: praktyczne, nowoczesne, odpowiedzialne i przyjazne.


Nauka praktyczna oznacza, że wiedza i praktyczne umiejętności, które zdobywasz, są stale dostosowywane do aktualnych wymogów i oczekiwań rynku pracy, a to naturalnie daje naszym absolwentom istotną przewagę nad konkurencją. Stawiamy w równym stopniu na przekazywanie aktualnej wiedzy teoretycznej i cennych umiejętności zawodowych (50% zajęć to zajęcia praktyczne), aby absolwenci w momencie ukończenia nauki byli pełnowartościowymi, kompetentnymi pracownikami, których chce się zatrudnić.

 

TEB Edukacja angażuje się całkowicie w osiągnięcie ich celu, jakim jest zdobycie dobrego zawodu, m.in. na kierunkach:

Oferując nowoczesną naukę, stale podążamy za zmieniającymi się trendami i ciągle inwestujemy w sprzęt na miarę XXI wieku. Nasze sale są wyposażone w najnowsze urządzenia, komputery gamingowe nie mają sobie równych, a niektóre placówki zaczęły już inwestować w naukę w rzeczywistości wirtualnej. Łącząc praktykę z nowoczesnością, oferujemy naukę we współpracy z liderami rynku takimi jak Microsoft, MSI, Canon, Cisco, Intel czy Schwarzkopf Professional. Dzięki temu nasi uczniowie mogą kształcić się, używając najlepszych urządzeń i korzystać z wiedzy mentorów i profesjonalistów z konkretnych branż.

 

W nauczaniu jesteśmy też odpowiedzialni. W pełni świadomi roli, jaką odgrywa edukacja w kształtowaniu przyszłości człowieka, staramy się zapewniać jak najlepszy start w życie naszym uczniom i dawać dokładnie to, co będzie im potrzebne, by mogli cieszyć się pracą i uznaniem pracodawcy.

 

Specjalnie dla uczniów organizujemy ogólnopolskie konkursy i wyjazdy: turniej halowej piłki nożnej (w którym co roku odnosimy sukcesy), liga e-sportowa, konferencja informatyczna, sesje zdjęciowe, konkursy i szkolenia fryzjerskie, fotograficzne. Organizujemy wyjazdy na Zieloną Szkołę oraz wycieczki zawodo znawcze. Prowadzimy wymiany w ramach projektu Erasmus+. Przyjazna nauka to nie tylko staranny dobór kadry nauczycielskiej i jej zaangażowanie w proces nauczania, ale również partnerskie traktowanie uczniów i wsłuchiwanie się w ich potrzeby.

 

To też połączenie nauki z zabawą - stąd nasze motto: Fun & nauka. Zawsze razem.